Zima 2023

Zimní mrazivé noci Vám od ledna 2023 zpříjemní silnější kachlová kamna. Oproti loňskému roku si  tak můžete večery ve společenské  místnosti užívat na dvojnásobný (11kW) výkon.

A jedno neviditelné vylepšení: nové routery by měly vysílat lepší a stabilnější wififíííííííí signáááál

Máme pro vás hned několik novinek:

  • Na podzim jsme se pustili do rozšíření hygienického zázemí chaty. Díky zdržením v podobě nečekané konzistence stěn (kamení a hlína) a jiným překvapením se nám to trochu protáhlo, ale výsledek stojí za to! Máme  hotové dvě fungl nové koupelny a tři záchody, mrkněte do Galerie. Další koupelna bude hotová v létě.
  • Od 28.1. pro vás máme další vychytávku: poukázky na 10 % slevy na bazén, vířivku a solnou jeskyni v Horských lázních Karlova Studánka. Jak vyrazíte na Praděd, lapněte poukázky a cestou zpátky se rozmazlete v lázních! POZOR: na vířivku a solnou jeskyni je potřeba se objednat! Kontakt ZDE. Poukázky použijte při placení, sleva vám bude odečtena na místě.
  • Duben 2022: Ve vybavení chaty máme nově kytaru a ukulele, které jsou volně k dipozici pro všechny hosty. Prosíme o něžné zacházení, ať si na ně můžou zadrncat i další hosté 🙂
  • POZOR POZOR POZOR! Od května máme nový výčep s chlazením, který je možno vypůjčit. Pevně doufáme, že tento už nám nikdo neukradne! Půjčovné je 300 Kč za víkend a 600 Kč za týdenní pobyt.
  •  !!!BYLINKY!!! Založili jsme – zatím skromný – bylinkový záhonek, kterému se nicméně dobře daří. Bylinky jsou k dispozici všem hostům, kteří přijedou v době, kdy rostou 🙂 Čerstvé oregáno, tymián, pažitka a meduňka jsou tu pro vás. Prosíme o střídmou spotřebu, ať bylinky přežijí a zbydou pro další hosty. Na záhonku nesměle roste i máta, jelikož je ještě malá a neduživá, prosíme o ponechání na záhonku. Příští rok už bude připravená na čerstvý čajíček po ránu nebo mojito navečer.